Ilumináti a slovenský hudobný priemysel

Len pred nedávnom som na svojom blogu publikoval sériu videí, ktoré hovoria a poukazujú na pôsobenie iluminátov vo svete hudobného priemyslu. V ňom autori rozoberajú vystupovanie a videoklipy amerických umelcov.

Vtedy som si však povedal na slovensku to asi tak nebude, veď slovensko je maličká krajina. Tu niekto niečo urobí a nikto o tom ani nevie. No asi som sa však mýlil. Pýtate sa prečo? Pred nedávnom som na video serveri Youtube videl video, kde autor zobrazuje známych „vychodniarov,” kde som zhliadol zaujímavý obrázok, kde bola zobrazená kapela I.M.T Smile. A bol to tento obrázok.

Trošku viac som poguglil a našiel som obal ich albumu „Niečo s nami je“ z roku 2006, ktorý ma zarazil. Teraz už začinam mať pochybnosti aj o slovenskom hudobnom priemysle, a vy:?!

 

6 thoughts on “Ilumináti a slovenský hudobný priemysel

  1. ahoj ..sice je tu tento clanok uz dlho, ale prave som hladala nejake veci o slovenskom hudobnom priemysle, konkretne, ci aj nase kapely a spevaci “podpisuju zmluvy” .. dohnala ma k tomu nova vec od Kaliho, nepocuvam ho vobec, v podstate ani ziadnu “hudbu” tomuto podobnu, skor ma zaujal jeho text.. ide o toto: https://www.youtube.com/watch?v=799AhvNPRBg .. chapem, ze to moze byt vyplod jeho svedomia ..ale posledny odstavec je “iny” .. co si o tom myslite? 🙂

  2. kamarati…co takto Elan album Tretie oko? vyguuglite . o Imt som nevedela, ale myslim, ze toho bude viac…rytmus a podobne. dokonca, nechcem byt prepiata, ale jana kirschner ma teraz tour najnovsiu a zakryva si prave oko na fotke. hm, rovnako ako mnohe dalsie slovenske celebritky na fb profilovkach napr. pyco…check it and think 🙂

Leave a Reply