• Porovnanie služieb a moje rady

  A pre lepšiu ilustráciu toho čo jednotlivý sprostredkovatelia pre vás ponúkajú, hodil som to všetko do tabuliek, aby to bolo prehľadnejšie.

  Návratné PeniazeRefundoTipliPlná Peňaženka
  Počet obchodov95286198253
  Vstupný bonusÁnoÁnoNieÁno
  Bonus za rozšírenieÁnoÁnoÁnoÁno
  Zľavové kupónyÁnoÁnoÁnoÁno
  Minimálna suma na vyplatenie12 €1 € (4 €)0.01 € (4 €)0.01 € (4 €)

  Návratné PeniazeRefundoTipliPlná Peňaženka
  Registračný2 €2 €-2 €
  Za odporučenie4 €0.2 € + 4 €5 € (max. 30 ľudí)10 € (max. 20 ľudí)
  Za rozšírenie1 €0.4 €0.5 €0.5 €

  Na záver uvediem jednotlivé fakty, na ktoré by ste určite nemali zabudnúť pri využívaní cashbacku.

  Rozšírenie

  Nezabudnite si nainštalovať rozšírenie, ktoré ponúkajú jednotlivý sprostredkovatelia. Všetci ponúkajú rozšírenie pre Chrome a Firefox. Rozšírenia od Tipli a Návratné Peniaze vás informujú o možnosti cashbacku aj pri výsledkoch vyhľadávania na Google vyhľadávači.

  Ako som spomínal, všetci traja poskytujú vlastné rozšírenie pre prehliadače Firefox a Chrome. Keďže aj Opera je prehliadač postavený na Chrome, môžete si rozšírenie nainštalovať do neho. No najprv si nainštalujte rozšírenie Download Chrome Extension, ktoré povolí inštaláciu rozšírení z Google, a následne si nainštalujte ich rozšírenie. Jedine u Tipli to musíte ešte obísť. Stránka detekuje, že nemáte Chrome prehliadač a musíte rozšírenie nájsť na stránkach Chrome rozšírení a následne im nahlásiť, že máte ich rozšírenie aby ste dostali bonus.

  Zľavové kupóny

  Pri nákupoch vo vyšších sumách nezabudnite sa pozrieť do sekcie zľavové kupóny, kde nájdete niekoľko eurové kupóny so zľavami.

  Blokovanie reklám

  Všetci traja sprostredkovatelia upozorňujú na blokovanie reklám, pretože to môže spôsobiť, že ich systém nebude vedieť zaregistrovať váš nákup. Odporúčajú jeho vypnutie alebo dané stránky dať do white listu.

  Mobilné zariadenia

  Rovnako upozorňujú na nakupovanie na mobilných zariadeniach. Tam to tiež nie je 100%né. Zväčša ste na stránkach vyzvaný na inštaláciu ich aplikácie alebo ste presmerovaný do nej, kde cashback nefunguje.

  Zaregistruj sa na Návratné Peniaze

  Zaregistruj sa na Refundo

  Zaregistruj sa na Tipli

  Zaregistruj sa na Plná Peňaženka

  Klikom na jednolive obrázky budeš presmerovaný na registračný formulár jednotlivých sprostredkovateľov.

  Toľko moje zhodnotenie a porovnanie jednotlivých slúžieb a ich popísanie. Odporúčam sa registrovať až pred nejakým reálnym nákupom aby ste neprišli o vstupné bonusy a určite sa zaregistrujte u všetkých poskytvateľov a použivajte pre daný obchod ten, ktorý vám ponukne najvyšši cashback.

  Moje články o cashbacku
  Zľavy, zárobky a cashback
  Môj prvý zarobok z cashbacku

  Späť