Denne svietenie

Takže nové svetla aka „denne svietenie” dorazilo, rozhodol som sa ho tento víkend aj namontovať. Síce nemontoval som ho ja ale moji kamaráti čím by som sa im chcel poďakovať. Keďže tento víkend nám počasie veľmi neprialo, preto mam len zopár fotiek z montovania svetiel.
Svetla, ktoré som kúpil ma vyšli 52,1€ a majú aj funkciu pozičných svetiel. Keď som svetla primeral presne zapasovali do prednej mriežky, do druhého radu od spodku. Čo sa týka samotnej montáže odporúčam pekne si odložte priložené šrauby a matice, nám sa ich podarilo par krát stratiť. Ak bude chcieť niekto montovať presne tieto svetla odporúčam dokúpiť dlhšie šrauby M3. Počas montáže sme ich boli dokúpiť, lenže M3 nemali použili sme nové matice aj šrauby M4.No a takto to svieti v tme

Po vložení kľúča a otočení do polohy II

Po zapnutí bočných a koncových svetiel

Po zapnutí svetlometov

Po zapnutí diaľkových svetiel

 

6 thoughts on “Denne svietenie

  1. halllooo,ono to vsetko vyzera coool.ale zmeraj si rozmer medzi jednotlivymi svetlami a ze ci tam budes mat 60 cm???Ledaze ak mas auto uzsie akoo 130 cm tak medzi nimi musi byt min 40 cm!!!A dbaj na to,lebo policajti su na to dost haklivy!!!Len tolko.

  2. ani velmi sa nedalo lebo…
    1. prve “okienko” je na kraji zosikmene => blba montaz
    2. musel by som celu komplet mriezku dat dole aby som to tam mohol nasrubovat
    3. toto “okienko” je uzsie ana druhej strane by som to nemal kde upevnit, aktualne to presne zapasovalo medzi

    asi tak 😀

Leave a Reply