Zmena dizajnu Ghia -> Titanium (part 2&3)

Keďže tento týždeň bol sviatok prace, ja som ho zasvätil práci na mojom maxe a pokračoval som premene na Titanium. Tento krát som prelepoval madlá na dverách a časť okolo riadiacej páky.

 


Riadiaca páka

Ako som už spomenul v prvej časti, na celú prerábku som použil 20cm pás z kotúča a to ma vyšlo na 15€ a 3€ za poštovne, takže kompletne na 18€ a to sa mi ešte niečo zvýšilo. Rátam s tým, že s daným kusom by som ešte vedel prelepiť jeden pár madiel a rozmýšľam, že ešte prelepím časti na volante, len tie asi nejde demontovať. Pri lepení malých vecí je trochu problém lebo potrebujete držať fóliu a rovnako aj predmet, ktorý idete olepiť.

A čo dodať na záver? Nebojte sa lepiť výsledok naozaj stoji za to a pár rád záverom.

 1. Na nahrievanie fólie si určite vystačíte s manželkiným fénom
 2. Nebojte sa nechať kraje dlhšie, bude sa vám s tým lepšie pracovať, lepšie vám to padne do ruky a lepšie sa to bude naťahovať.
 3. Fóliu môžete aj odlepiť a znova nalepiť ale nie veľa krát
 4. Pred vystrihnutím fólie si dávajte pozor na smer vzoriek (ak vám na tom záleží)

 

 

8 thoughts on “Zmena dizajnu Ghia -> Titanium (part 2&3)

 1. Na mojom “Titane” ma zacala opustat prave na madlach dveri ta imitacia kovu (je to nastrek na plaste a na par miestach sa vytvorili take bublinky a niektore uz aj praskli) a tak pride na radu asi renovacia foliou… Ako sa tie madla davaju dolu?

 2. Toto iste ma caka, chcem sa spytat ta folia co si kupoval je presny odtien tej co je vo verzii titan ? Lebo ja mam titan vybavu a mam tam tie chromove listy ale z madla sa mi uz olupuje tak reku budem to riesit ako ty ale nechce sa mi prelepovat setko len to madlo na dverách. Dakujem.

  1. Dobry den,
   neviem podla mna na 100% to identicke nebude. Ja osobne so titanium nevidel. Toto je 3M folia a ma texturu a podla mna titanium je uplne hladke.

   1. Chcel by som si to spravit sam ale dopomoc by nebola na skodu nebi ste nahodou z okolia NR alebo TO ?

Leave a Reply