Zmena dizajnu Ghia -> Titanium (part 2&3)

Keďže tento týždeň bol sviatok prace, ja som ho zasvätil práci na mojom maxe a pokračoval som premene na Titanium. Tento krát som prelepoval madlá na dverách a časť okolo riadiacej páky.

 


Riadiaca páka

Ako som už spomenul v prvej časti, na celú prerábku som použil 20cm pás z kotúča a to ma vyšlo na 15€ a 3€ za poštovne, takže kompletne na 18€ a to sa mi ešte niečo zvýšilo. Rátam s tým, že s daným kusom by som ešte vedel prelepiť jeden pár madiel a rozmýšľam, že ešte prelepím časti na volante, len tie asi nejde demontovať. Pri lepení malých vecí je trochu problém lebo potrebujete držať fóliu a rovnako aj predmet, ktorý idete olepiť.

A čo dodať na záver? Nebojte sa lepiť výsledok naozaj stoji za to a pár rád záverom.

 1. Na nahrievanie fólie si určite vystačíte s manželkiným fénom
 2. Nebojte sa nechať kraje dlhšie, bude sa vám s tým lepšie pracovať, lepšie vám to padne do ruky a lepšie sa to bude naťahovať.
 3. Fóliu môžete aj odlepiť a znova nalepiť ale nie veľa krát
 4. Pred vystrihnutím fólie si dávajte pozor na smer vzoriek (ak vám na tom záleží)

 

 
 • Na mojom “Titane” ma zacala opustat prave na madlach dveri ta imitacia kovu (je to nastrek na plaste a na par miestach sa vytvorili take bublinky a niektore uz aj praskli) a tak pride na radu asi renovacia foliou… Ako sa tie madla davaju dolu?

  • S malym srubovacikom ich treba vypacit, len treba davat pozor aby si ich neposkodil/nezdeformoval

 • Lukas

  kde by som zohnal tu striebornu foliu???

 • Martin Halmo

  Toto iste ma caka, chcem sa spytat ta folia co si kupoval je presny odtien tej co je vo verzii titan ? Lebo ja mam titan vybavu a mam tam tie chromove listy ale z madla sa mi uz olupuje tak reku budem to riesit ako ty ale nechce sa mi prelepovat setko len to madlo na dverách. Dakujem.

  • Dobry den,
   neviem podla mna na 100% to identicke nebude. Ja osobne so titanium nevidel. Toto je 3M folia a ma texturu a podla mna titanium je uplne hladke.

   • Martin Halmo

    Chcel by som si to spravit sam ale dopomoc by nebola na skodu nebi ste nahodou z okolia NR alebo TO ?