Porovnanie služieb a moje rady

A pre lepšiu ilustráciu toho čo jednotlivý sprostredkovatelia pre vás ponúkajú, hodil som to všetko do tabuliek, aby to bolo prehľadnejšie.

Návratné PeniazeRefundoTipli
Počet obchodov95286198
Vstupný bonusÁnoÁnoNie
Bonus za rozšírenieÁnoNieNie
Zľavové kupónyÁnoÁnoÁno
Minimálna suma na vyplatenie12 €1 € (4 €)0.01 € (4 €)

Návratné PeniazeRefundoTipli
Registračný2 €2 €-
Za odporučenie4 €0.2 € + 4 €10 € (max. 30 ľudí)
Za rozšírenie1 €0.4 €0.5 €

Na záver uvediem jednotlivé fakty, na ktoré by ste určite nemali zabudnúť pri využívaní cashbacku.

Rozšírenie

Nezabudnite si nainštalovať rozšírenie, ktoré ponúkajú jednotlivý sprostredkovatelia ponúkajú. Všetci ponúkajú rozšírenie pre Chrome a Firefox. Rozšírenia od Tipli a Návratné Peniaze vás informujú o možnosti cashbacku aj pri výsledkoch vyhľadávania na Google vyhľadávači.

Ako som spomínal, všetci traja poskytujú vlastné rozšírenie pre prehliadače Firefox a Chrome. Keďže aj Opera je prehliadač postavený na Chrome, môžete si rozšírenie nainštalovať do neho. No najprv si nainštalujte rozšírenie Download Chrome Extension, ktoré povolí inštaláciu rozšírení z Google, a následne si nainštalujte ich rozšírenie. Jedine u Tipli to musíte ešte obísť. Stránka detekuje, že nemáte Chrome prehliadač a musíte rozšírenie nájsť na stránkach Chrome rozšírení a následne im nahlásiť, ťe máte ich rozšírenie aby ste dostali bonus.

Zľavové kupóny

Pri nákupoch vo vyšších sumách nezabudnite sa pozrieť do sekcie zľavové kupóny, kde nájdete niekoľko eurové kupóny so zľavami.

Blokovanie reklám

Všetci traja sprostredkovatelia upozorňujú na blokovanie reklám, pretože to môže to, že ich systém nebude vedieť zaregistrovať váš nákup. Odporúčajú jeho vypnutie alebo dané stránky dať do white listu.

Mobilné zariadenia

Rovnako upozorňujú na nakupovanie na mobilných zariadeniach. Tam to tiež nie je 100%né. Zväčša ste na stránkach vyzvaný na inštaláciu ich aplikácie alebo ste presmerovaný do nej, kde cashback nefunguje.

Zaregistruj sa na Návratné peniaze

Zaregistruj sa na RefundoZaregistruj sa na Tipli

Klikom na jednolive obrázky budeš presmerovaný na registračný formulár jednotlivých sprostredkovateľov.

Moje články o cashbacku
Zľavy, zárobky a cashback

Späť